Category Archives: Licens

Loading
loading..
Klubmesterskab 2014

Klubmesterskaber 2014

Klasse/Placering: Navn: Pont:
Licens:
1. plads Jes Steengaard 49
2. plads Eskil Vammen 48
3. plads Florian Schniede 38
4. plads Kasper Gade 29
5. plads Kristian Flagstad 27
6. plads Flemming Nørskov 22
7. plads Michael Larsen 22
8. plads Johannes 22
9. plads Martin Hjørgaard 51
10. plads Torben Wittendorff Andersen 20
11. plads Jeppe Norup Dal 20
12. plads Tim Rasmussen 16
13. plads Morten Høgh Abel Jensen 14
14. plads Klaus Frederiksen 13
15. plads Frederi Muff 13
16. plads Janne-Pekka Yrjönen 10
17. plads Allan Jull 10
18. plads Casper Nissen 6
19. plads Søren Bitsch Kirk 2
Licens Dame:
1. plads Johanne Suhr Mortensen 42
2. plads Caroline Edlan 14
3. plads Siri Strand 12
Licens+45:
1. plads Peter Holm Nielsen 51
2. plads Henrik Gydesen 48
3. plads Jens Frederig Hesse Thomsen 46
4. plads Jens Vind 45
5. plads Hans Hellerup Buch 44
6. plads Jan Birke Lyngbye 16
7. plads Laurits Jakopsen 8
8.plads Jesper Larsen 7
Motion under H40:
1. plads Karsten Obitsø Jensen 52
2. Plads Jesper Attemann 52
3. plads Jonas Jensen 50
4. plads Andreas Klem-Hansen 19
5. plads Phillip Nielsen 18
7. plads Thomas Wosylus 15
6. plads Tue Spangsberg Gejl 9
Motion H40:
1. plads Thomas Lund Sørensen 56
2. plads Michael Tolstrup 46
3. plads Dennis Olesen 40
4. plads Ole Toldbod 31
5. plads Carsten Rasmussen 21
6. plads Bent Jensen 18
7. plads Bjake Sørensen 14
8. plads Johnny Franck 10
8. plads Lydlik Lydiksen 10
Motion H50:
1. plads Kurt Myhlert Olsen 52
2. plads Kristian Thomsen 41
3. plads Henrik Tolbøl 39
4. plads Frank Jensen 38
5. plads Gorm Laursen 30
6. plads Preben Bang Nielsen 26
7. plads Per Plenker 24
8. plads Kristian Birkemose 20
9. plads Jens Bjørn Poulsen 14
Motion H+60:
1. plads Henning Finderup Kristensen 42
Akademi damer:
1. plads Karina Mortensen 56
2. plads Anne Fisker 12
Akademi herrer:
1. plads Lars Henriksen 56
2. plads SørenAars Andersen 50
3. plads Toke Hage 30
4. plads Lars Mølle Andersen 21
5. plads Klaus Juul Sørensen 18
6. plads Henrik Holmkvist Andersen 9
7. plads Palle B Thomsen 7
8. plads Kent Pedersen 6
U-17:
1. plads Johan Tidemann Langballe 56
2. plads Frederik Rosenmeyer 52
3. plads Rasmus Hvass Olesen 44
4. plads Jonas Ersp Toldbod 41
5. plads Andreas Utzon-Fog 35
6. plads Jakob Albertsen 30
7. plads Rasmus Holm Magnussen 8
U-15:
1. plads Søren Vosgerau 56
2. plads Svend Helleshøj Buch 52
3. plads Mikkel Hjordkvist Skovgaard 40
4. plads Ruben Zilas Larsen 36
5. plads Mathias Birk Madsen 35
6. plads Lauge Woer 33
7. plads August Kjær Agergaard 27
8. plads Ferdimand Rønn Gornitzka 14
U-13:
1. plads Frederik Bjørn Sørensen 56
2. plads Lukas Lund Sørensen 48
3. plads Rasmus Tolbøl 46
4. plads Mads Nadhazi Almstrup 36
5. plads Jonas Birk Madsen 9
6. plads Osca Munk-Olsen 8
U-11 pige:
1. plads Astrid Marie Bjørn Sørensen 56
U-11 dreng:
1. plads Karl Bitsch Lindegaard 42
2. plads Magnus Forsberg 14
Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background