Stort fremmøde til reception

Loading
loading..
IMG_6687

Stort fremmøde til reception

marts 14, 2015
Ib Meineche
No Comments

Til dagens reception hos Webike, havde en stor del af klubbens medlemmer fundet vej til butikken ved Viborgvej. Mange havde valgt, at tage cyklen sammen med andre af klubbens medlemmer og derved samtidig få noget frisk – men koldt – vind på næsen, inden fremmødet til receptionen. Til gengæld bød Webike på kagemand og energidrik som belønning.

Som deltager ved receptionen, fik man samtidig mulighed for et “smug-kig” af det nye team tøj for det fælles elitehold – det ser godt ud. Vi vil bringe billeder af tøjet her på siden, når det engang bliver officielt frigivet.

Der kommer en lidt længere indlæg fra receptionen en af de nærmeste dage.

 

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background